Stínící technika

Zabýváme se kompletní dodávkou a montáží stínící techniky v podobě žaluzií, rolet, markýz a síťí proti hmyzu. také zajišťujeme jejich opravy a servis i v pozáruční lhůtě.

Prezentace11

Vertikální žaluzie

Jsou prvkem vhodným do každé domácnosti, kanceláře, skladu nebo jiných komerčních prostor, mohou se také použít jako jednoduché rozdělení místnosti bez požadavku na akustické vlastnosti.

Horizontální žaluzie

Nejběžnější prvek stínící techniky, který bývá nejčastěji vyroben z hliníku v různých odstínech. Lze jej použít v interiéru i v exteriéru nebo také jako meziskelní.

Předokenní rolety

Nejúčinnější ochrana před slunečním zářením, která také chrání vaše okna a dveře před zloději, větrem a jinými vlivy počasí. v letních měsících chrání venkovní rolety před pronikáním slunečního tepla dovnitř místnosti.

Vnitřní rolety

Vnitřní rolety se používají v provedení látkových zástěn, které jsou navíjecí na nosnou tyč a vyrábí se v řadě odstínů a typů látek. Pro obyvatele budov vytváří vzhledově přívětivý prvek, který padne ke každému interiéru.

Markýzy

Jsou výsuvné látkové konstrukce, které slouží pro zastínění venkovních prostor, například pro terasy, zahrádky, balkony a jiné konstrukce. K těmto konstrukcím dodáváme ruční nebo elektrický pohon, který je oproti ručnímu pohonu znatelně dražší.

Sítě proti hmyzu

Nejlepší prostředek pro ochranu vašich místností před otravným hmyzem, který proniká do budov otevřenými okny a dveřmi při větrání. Sítě dodáváme osazené v hliníkovém rámu, který je vyráběn v požadovaném odstínu.